Hlavní menu
Produkty v košíku

PYCNOGENOL® Menopauza

PYCNOGENOL® Menopauza
PYCNOGENOL® Menopauza
-29 %
PYCNOGENOL® Menopauza
PYCNOGENOL® Menopauza
PYCNOGENOL® Menopauza
482 Kč
679 Kč
Cena bez DPH: 402 Kč

Pozitivní účinky PYCNOGENOL® Menopauza:

  • zmírňuje širokou škálu příznaků menopauzy
  • eliminuje návaly horka a noční pocení
  • hydratuje pokožku a dodává jí svěží vzhled
  • eliminuje přibírání a udržuje tělesnou hmotnost
  • snižuje výkyvy nálad a depresivní stavy
  • poradí si se silným krvácením
  • zlepšuje paměť a zvyšuje koncentraci
  • zvyšuje hladinu energie
  • podporuje lepší spánek

50 tobolek / balení / 1 tobolka denně

🔥 Za týden koupilo 30 zákazníků

Dejte nepříjemným pocitům během perimenopauzy červenou

Menopauza je přirozený proces vyskytující se v životě každé ženy. Jejímu příchodu však předchází přechodné období perimenopaza, které průměrně trvá asi čtyři roky. Během nich se musí každá žena popasovat s nepříjemnými pocity jako jsou návaly horka, zvýšené krvácení, vynechání cyklu či deprese nebo noční pocení. Symptomy perimenopauzy jsou navíc u každé ženy rozdílné. Jinak se projevují u nás a jinak například v asijských zemích, kde je nejčastějším příznakem perimenopauzy bolest kloubů.

PYCNOGENOL® Menopauza je univerzální lék na perimenopauzu

Naštěstí PYCNOGENOL® Menopauza poskytuje úlevu od téměř všech nejčastějších symptomů perimenopauzy, které byly dodnes . Tento jedinečný přírodní extrakt z kůry přímořských borovic si snadno poradí s návalem horka i nočním pocením. Jeho vliv pocítíte i při nadměrném krvácení, ale PYCNOGENOL® Menopauza pomůže i kráse a vnitřním pocitům. Působí totiž jako přirozený antioxidant, který podporuje tvorbu kolagenu a hydratuje kůži. Eliminuje tak projevy stárnutí a vám dodá pocit sebevědomí. Navíc vám pomůže is kvalitnějším spánkem a zlepšením kognitivních funkcí.

PYCNOGENOL® Menopauza je tak všestranný pomocník při zmírnění všech nepříjemných pocitů spojených s příchodem menopauzy. Navíc PYCNOGENOL® Menopauza je čistě přírodní doplněk stravy, který nemá žádný vliv na hormonální hladiny v těle. Abyste jeho účinek naplno pocítili, stačí, když denně užijete jednu tabletu, kterou zapijete dostatečným množstvím vody. Výsledky pocítíte po dvou až třech měsících pravidelného užívání PYCNOGENOL® Menopauza.

 

Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy a neměly by nahrazovat léčiva. Pokud užíváte léky na předpis nebo jste těhotná, poraďte se o užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.

 

Napište vlastní recenzi

Špatné Dobré

Nutričné hodnoty

50
Veľkosť 1 dávky : 1 x denně
Počet dávok v balení : 50
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 x denně) 100 g RVH%*
Pycnogenol® 50 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Pycnogenol® - originální výtažek z kůry francouzské borovice přímořské (Pinus pinaster). Tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza. Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza).
Alergény
-
Skladovanie

Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organismů

Alergény -
Počet dávok v balení 50
Veľkosť 1 dávky 1 x denně
Zloženie Pycnogenol® - originální výtažek z kůry francouzské borovice přímořské (Pinus pinaster). Tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza. Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza).
Skladovanie Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denně – 1 kapsle s hlavním jídlem, zapít vodou. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organismů
Balenie 50 kapslí
Hmotnosť (netto) 16g
Upozornenie Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již udávat ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Věříme však, že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.
Značka Ecolife