Hlavní menu
Produkty v košíku

HAIR AnaGain + Camu Camu

HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
-30 %
HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
HAIR AnaGain + Camu Camu
493 Kč
704 Kč
Cena bez DPH: 411 Kč

Pozitivní účinky HAIR AnaGain™Nu+Camu Camu:

  • podporuje růst vlasů
  • zvyšuje objem a lesk vlasů
  • zabraňuje vypadávání a lámání vlasů
  • přírodní extrakt AnaGain™ Nu
  • obsahuje Camu Camu a další podpůrné látky
  • klinicky prokázané výsledky
  • vhodné i pro muže

50 kapslí / balení / 2 kapsle denně

🔥 Za týden koupilo 23 zákazníků

Padání vlasů patří mezi přirozený a fyziologický jev. Problém ale představuje nadměrné vypadávání vlasů bez ohledu na pohlaví či věk. Mezi nejčastější příčiny patří nedostatek potřebných vitamínů a minerálů, hormonální změny a stres. Řešením však můžete být jedinečný přírodní vlasový stimulátor HAIR AnaGain™ Nu + Camu Camu.

AnaGain™ Nu

AnaGain™Nu, který je založen na organických hrachových klíčcích, stimuluje specifické signální molekuly v dermální papile potřebné k reaktivaci růstu vlasů. Díky svému složení AnaGain™Nu úspěšně nabízí udržitelný a nový přístup k boji proti vypadávání vlasů.

Zázrak Camu Camu a další podpůrné látky

V našem jedinečném vlasovém stimulátoru je kromě toho obsaženo i super ovoce z amazonského pralesa Camu Camu. To v sobě váže vitamín C, který chrání organismus před únavou i oxidativním stresem zapříčiňujícím vypadávání vlasů. Dále jsou v něm obsaženy potřebné dávky selenu a zinku. Ty jsou důležité zejména pro udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Nezapomněli jsme ani na Biotin tedy vitamín B7, který se stará o lesk a sílu vlasů. No a náš vlasový stimulátor obsahuje i měď. Ta zachovává přirozenou barvu vlasů a dodává jim sílu, aby uměli odolat lámavosti a vypadávání. Silnou sestavu přidaných látek uzavírá přeslička rolní, která se kromě vlasové vitality postará io eliminaci tvorby lupů.

Jak vyřešit vypadávání vlasů

 

Výživové doplňky se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy a neměly by nahrazovat léčiva. Pokud užíváte léky na předpis nebo jste těhotná, poraďte se o užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.

 

Napište vlastní recenzi

Špatné Dobré

Nutričné hodnoty

25
Veľkosť 1 dávky : 2 kapsle
Počet dávok v balení : 25
Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsle) 100 g RVH%*
Výtězek z plodů Camu Camu z toho vitamín C 160 mg **
z toho vitamín C 80 mg 100
AnaGain™ Nu 100 mg **
Výtažek z přesličky rolní 100 mg **
z toho křemík 7 mg **
Zinek (diglycinát zinečnatý) 10 mg 100
Selen (L-selenomethionin) 55 µg 100
Inositol 10 mg **
Měď 1 mg 100
Biotin 100 µg 200
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
AnaGain™ Nu - výtažek z klíčků hrachu setého (Pisum sativum), výtažek z přesličky rolní (Equisetum arvense) s obsahem křemíku, zinek (glukonan zinečnatý), selen (L - selenometionin), inositol (inositol hexanikotin) , biotin (D-biotin). Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, výtažek z plodů Camu Camu (Myrciaya dubia), kapsle: hydroxypropyl metylcelulóza
Alergény
-
Skladovanie

Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organismů

Alergény -
Počet dávok v balení 25
Veľkosť 1 dávky 2 kapsle
Zloženie AnaGain™ Nu - výtažek z klíčků hrachu setého (Pisum sativum), výtažek z přesličky rolní (Equisetum arvense) s obsahem křemíku, zinek (glukonan zinečnatý), selen (L - selenometionin), inositol (inositol hexanikotin) , biotin (D-biotin). Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, výtažek z plodů Camu Camu (Myrciaya dubia), kapsle: hydroxypropyl metylcelulóza
Skladovanie Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Odporúčané dávkovanie 2 kapsle denně zapít dostatečným množstvím vodoy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organismů
Balenie 50 kapslí
Hmotnosť (netto) 20g
Upozornenie Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již udávat ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Věříme však, že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.
Značka Ecolife