Hlavní menu
Produkty v košíku

FLEX COLLAGEN klouby & pohyb

FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
-17 %
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
FLEX COLLAGEN klouby & pohyb
398 Kč
477 Kč
Cena bez DPH: 331 Kč

Pozitívne účinky FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb:

  • rybí kolagen
  • komplexní ochrana pohybového aparátu
  • zlepšená ohebnost a tělesné funkce
  • zmírněná bolest kloubů
  • méně pocitu ztuhlosti kloubů

50 kapsúl / balenie / 2 kapsule denne

🔥 Za týden koupilo 25 zákazníků

FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb spolu s Boswellií vás zbaví bolestí kloubů a kostí

Opotřebování kloubů či bolest kyčlí nepatří jen do běžného slovníku seniorů. Stále častěji se s podobnými komplikacemi setkávají i mladší ročníky. Pravidelné sportovní aktivity jako běhání a posilování se totiž podepisují pod nemilé potíže s kolenními klouby, kyčlemi a rameny. Pokud proto ráno po probuzení cítíte bolest ve zmíněných oblastech, je na čase začít užívat náš FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb obohacený o zázračnou pryskyřici stromu Boswellia serrata.

Kolagen vyživuje nejen pleť, ale také chrupavky

Kolagen se často nazývá také bílkovinou mládí. Má skvělý vliv na pružnost a výživu pokožky, která díky němu odolává projevům stárnutí. Velmi podobný je jeho efekt i v případě kloubních chrupavek, šlach a vaziv. Kolagen napomáhá regenerovat klouby, zlepšuje jejich pohyblivost a zmírňuje bolest. Samozřejmě součástí našeho výživového doplňku FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb je kromě rybích kolagenových peptidů také vitamín C, bez kterého by celý tento proces nemohl fungovat.

Svěřte se do rukou Boswellie

Další výraznou látkou, kterou FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb obsahuje, je extrakt Boswellia serrata v našich končinách známý jako Kadidlovník pilovitý. Jedná se přitom o středně vysoký strom vyskytující se zejména v Indii a Pákistánu. Když Boswellia dosáhne věku 8 až 10 let, odebírá se z ní pryskyřice. Ta se k lékařským účelům používá celá staletí. Má pevné místo v ajurvédské medicíně a v západním světě zase podléhá mnoha studiím díky jejímu přínosu při léčbě nemocí pohybového aparátu.

Boswellia na artritidu, záněty i stres

Ve FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb jsou zakomponovány deriváty Boswellie v podobě kyseliny 3‐acetyl‐11‐keto‐βboswellové s kyselinou β-boswellovou. Obě mají blahodárný vliv při léčení artritidy, hojení ran a jiných zánětů, ale i dalších chorob. Mezi ně patří například bolest hlavy, stres či zhoršené trávení. Pravidelné užívání Boswellie se podle klinických studií dokáže projevit na zvýšení celkové kvality života. Díky ní se tak již víc nemusíte zabývat nepříjemnými bolestmi kloubů.

Stačí dvě kapsle denně

Jedno balení FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb obsahuje 50 kapslí. V každé se nachází dávka rybích kolagenových peptidů, vitaminu C a Boswellia serrata. Doporučujeme přitom denně užívat dvě tobolky, které je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

 

Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy a neměly by nahrazovat léčiva. Pokud užíváte léky na předpis nebo jste těhotná, poraďte se o užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.

 

Napište vlastní recenzi

Špatné Dobré

Nutričné hodnoty

25
Veľkosť 1 dávky : 2 x denně
Počet dávok v balení : 25
Nutričné hodnoty 1 dávka ( 2 x denně ) 100 g RVH%*
Rybí kolagenové peptidy (typ II) 700 mg **
Vitamin C (Kyselina L-askorbová) 200 mg 250
Výtažek z pryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 120 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Rybí kolagenové peptidy (typ II), vitamin C (kyselina L-askorbová), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), výtažek z pryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata). Tobolka želatinová (želatina, voda, glycerin)
Alergény
RYBY a výrobky z nich
Skladovanie

Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organismů

Alergény RYBY a výrobky z nich
Počet dávok v balení 25
Veľkosť 1 dávky 2 x denně
Zloženie Rybí kolagenové peptidy (typ II), vitamin C (kyselina L-askorbová), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), výtažek z pryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata). Tobolka želatinová (želatina, voda, glycerin)
Skladovanie Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením
Odporúčané dávkovanie 2 x denně – 1 kapsle, zapít vodou. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organismů
Balenie 50 kapslí
Hmotnosť (netto) 35 g
Upozornenie Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již udávat ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Věříme však, že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích
Značka Ecolife