Hlavní menu
Produkty v košíku

VITAMIN D3 2000 I.U. s postupným uvolňováním

VITAMIN D3 2000 I.U. s postupným uvolňováním
VITAMIN D3 2000 I.U. s postupným uvolňováním
-25 %
VITAMIN D3 2000 I.U. s postupným uvolňováním
VITAMIN D3 2000 I.U. s postupným uvolňováním
VITAMIN D3 2000 I.U. s postupným uvolňováním
131 Kč
174 Kč
Cena bez DPH: 109 Kč

Pozitivní účinky VITAMIN D3 2000 IU
s postupným uvolňováním:

  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • udržuje normální hladinu vápníku v krvi
  • udržuje v normálním stavu kosti a zuby
  • má významnou roli během dělení buněk
  • přispívá k udržení normální činnosti svalů
  • podpora správného vývoje a funkcí mozku
  • tlumení depresivních stavů

50 tobolek / balení / 1 tobolka denně

🔥 Za týden koupilo 23 zákazníků

Vitamin D3 se projevuje zejména v silných kostech a zdravých zubech

D-čko je tak pro lidský organismus nezbytné především pro lepší vstřebávání a využití vápníku. Ale jeho místo je důležité i při budování imunitního systému a předcházení některým druhům rakoviny.

Zvyšte příjem Vitaminu D3 v zimě

Vitamin D je jedinečný v tom, že jej naše pokožka produkuje pomocí slunečního záření. Proto se obecně doporučuje zvýšit jeho příjem zejména během zimních měsíců. Vitamin D3 můžete přitom nalézt v potravinách jako jsou například tučné mořské ryby, vejce, mléčné výrobky či celozrnné pečivo. Průmyslové zpracování potravin však způsobuje, že jeho množství je v běžné stravě nedostatečné. Proto se jej doporučuje doplňovat i ve formě výživových doplňků.

Výhody užívání VITAMIN D3 2000 IU s postupným uvolňováním

Vitamin D patří k vitaminům, které naše tělo nezbytně potřebuje, aby zůstalo zdravé. Jeho účinek se projevuje ve vstřebávání vápníku, zdravých kostech ale i ve fungování příštítných tělísek. D-čko však příznivě působí také na naši psychiku. Zlepšuje náladu, chrání před sezónními depresemi a pomáhá také při hubnutí.

Užívejte denně VITAMIN D3 2000 IU s postupným uvolňováním

Navíc velkou výhodou VITAMIN D3 2000 IU s postupným uvolňováním v naší nabídce je i fakt, že jde o vitamín s postupným uvolňováním. Vitamin se tak do těla vstřebává postupně a organismus tak dostane mnohem vyšší dávku, jelikož žádný přebytečný vitamín se nevyloučí močí. Abyste na sobě pocítili všechny příznivé účinky našeho vitamínu D3, užívejte denně jednu kapsli spolu s jídlem a zapijte ho dostatečným množstvím vody.

 

Výživové doplňky se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a neměly by nahrazovat léčiva. Pokud užíváte léky na předpis nebo jste těhotná, poraďte se o užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.

 

Napište vlastní recenzi

Špatné Dobré

Nutričné hodnoty

50 kapslí
Veľkosť 1 dávky : Vitamin D3 (kolekalciferon) – 2000 I.U. 50 µg
Počet dávok v balení : 50 kapslí
Nutričné hodnoty 1 dávka (Vitamin D3 (kolekalciferon) – 2000 I.U. 50 µg) 100 g RVH%*
Vitamin D3 (kolekalciferol) - 2000 I.U. 50 µg 1000
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Objemové činidlo (akáciová vláknina), želírovací látka pro postupné uvolňování (patentovaný komplex xantanové a arabské pryže), vitamin D3 (kolekalciferol). Tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza.
Počet dávok v balení
50 kapslí
Skladovanie

Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organismů

Počet dávok v balení 50 kapslí
Veľkosť 1 dávky Vitamin D3 (kolekalciferon) – 2000 I.U. 50 µg
Zloženie Objemové činidlo (akáciová vláknina), želírovací látka pro postupné uvolňování (patentovaný komplex xantanové a arabské pryže), vitamin D3 (kolekalciferol). Tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza.
Skladovanie Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denně – 1 kapsle s jídlem, zapít vodou. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organismů
Balenie 50 kapslí
Hmotnosť (netto) 17 g
Upozornenie Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již udávat ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Věříme však, že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.
Značka Ecolife