Hlavní menu
Produkty v košíku

VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2

VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2
VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2
VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2
-25 %
VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2
VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2
VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2
VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2
131 Kč
174 Kč
Cena bez DPH: 109 Kč

Pozitivní účinky VITAMIN C 1000 mg
s výtažkem ze šipek a vitaminem B2:

  • podporuje normální funkci imunitního systému
  • posiluje kůži, cévy a vaziva
  • snižuje vyčerpání a únavu
  • stimuluje činnost štítné žlázy
  • zabraňuje vzniku stresových hormonů
  • přispívá ke tvorbě kolagenu , a tak i k pevnějším kostem, zubům a chrupavkám

50 kapslí / balení / 1 kapsle denně

🔥 Za týden koupilo 33 zákazníků

VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2

Je jednoznačně nejznámějším ze skupiny vitamínů a v domácnosti by ho měla mít každá jedna rodina. Jeho přirozeným zdrojem je čerstvé ovoce a zelenina. Jedná se o jeden z nejdůležitějších vitamínů v lidském těle se spoustou pozitivních účinků na náš organismus.

Šipky pro ještě lepší využití vitamínu C

V naší nabídce naleznete jednak samostatný VITAMIN C 500 mg s postupným uvolňováním, ale i VITAMIN C 1000 mg v kombinaci se šipkami a dalším mimořádně důležitým vitamínem B2. Právě šípky a konkrétní bioflavonoidy, které obsahují, zvyšují účinek vitamínu C, a tak se dosáhne jeho maximálního využití ve vašem organismu. Šipky jsou také dalším přirozeným antioxidantem, a tedy vašemu tělu jen prospějí.

Vitamin B2 jako vítaný bonus a jeho pozitivní účinky

Díky přítomnosti vitamínu B2 v kapsli s vitamínem C a šipkami se účinek vitamínů ještě znásobí. Vitamin B2 známý také pod názvem riboflavin je také mimořádně důležitý zejména pro tvorbu nových buněk (pokožky, nehtů i vlasů), ale také posiluje srdeční aparát a zajišťuje správné fungování nervového systému. Prospívá celkovému metabolismu organismu a snižuje pocity únavy či vyčerpanosti.

Vitamin B2 by neměl chybět v domácnosti žádného sportovce, vegetariána či vegana nebo u lidí, kteří právě ukončili léčbu antibiotiky .

 

Výživové doplňky se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy a neměly by nahrazovat léčiva. Pokud užíváte léky na předpis nebo jste těhotná, poraďte se o užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.

 

Napište vlastní recenzi

Špatné Dobré

Nutričné hodnoty

50 tablet
Veľkosť 1 dávky : Vitamin C (kyselina L-askorbová) 1000 mg Výtažek z plodů růže šípové (Rosa canina) 10 mg Vitamin B2 (riboflavin) 5 mg
Počet dávok v balení : 50 tablet
Nutričné hodnoty 1 dávka (Vitamin C (kyselina L-askorbová) 1000 mg Výtažek z plodů růže šípové (Rosa canina) 10 mg Vitamin B2 (riboflavin) 5 mg) 100 g RVH%*
Vitamin C (kyselina L-askorbová) 1000 mg 1250
Výtažek z plodů růže šípové (Rosa canina) 10 mg **
Vitamin B2 (riboflavin) 5 mg 357
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Vitamin C (kyselina L-askorbová), protihrudkující látka (fosforečnan vápenatý), výtažek z plodů růže šípové (Rosa canina), protihrudkující látka (stearan hořečnatý), vitamin B2 (riboflavin).
Počet dávok v balení
50 tablet
Skladovanie

Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organismů

Počet dávok v balení 50 tablet
Veľkosť 1 dávky Vitamin C (kyselina L-askorbová) 1000 mg Výtažek z plodů růže šípové (Rosa canina) 10 mg Vitamin B2 (riboflavin) 5 mg
Zloženie Vitamin C (kyselina L-askorbová), protihrudkující látka (fosforečnan vápenatý), výtažek z plodů růže šípové (Rosa canina), protihrudkující látka (stearan hořečnatý), vitamin B2 (riboflavin).
Skladovanie Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denně – 1 tableta, zapít vodou. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organismů
Balenie 50 tablet
Hmotnosť (netto) 56 g
Upozornenie Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již udávat ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Věříme však, že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.
Značka Ecolife