Hlavní menu
Produkty v košíku

NUKLEOTIDY & Betaglukan

NUKLEOTIDY & Betaglukan
NUKLEOTIDY & Betaglukan
-25 %
NUKLEOTIDY & Betaglukan
NUKLEOTIDY & Betaglukan
NUKLEOTIDY & Betaglukan
502 Kč
669 Kč
Cena bez DPH: 419 Kč

Pozitivní účinky NUKLEOTIDY & Betaglukan:

  • podporuje funkci imunitního systému
  • zlepšuje regeneraci po intenzivním sportovním a fyzickém výkonu
  • rychluje rekonvalescenci po medicínských zákrocích, operacích či chemoterapii
  • jsou nápomocné při regeneraci tkání a obnově pokožky
  • přispívá k tvorbě červených krvinek
  • snižuje vyčerpání a únavu
  • vhodné pro děti starší 3 let

50 tobolek / balení / 1 tobolka denně

🔥 Za týden koupilo 26 zákazníků

NUKLEOTIDY & Betaglukan poskytují účinnou ochranu před viry

Připravte se na sezónu chřipky už teď a prožijte podzim spolu s jarem bez zdravotních potíží! Účinnou ochranu před virovými onemocněními, k nimž patří i Covid 19, vám poskytne unikátně spojení nukleotidů a betaglukanu v našem výživovém doplňku.

Nukleotidy se účastní tvorby buněk

NUKLEOTIDY jsou stavební jednotkou nukleových kyselin a některých koenzymů. Jejich přítomnost je v lidském těle nezbytná nejen při tvorbě, ale také reprodukci buněk. V praxi to znamená, že nukleové kyseliny přenášejí genetickou informaci buňky. Právě na ni se rádi vážou nepříjemné respirační viry, mezi něž patří i Covid 19. Proto, pokud chcete účinně odolat všem nežádoucím vlivům vnějšího prostředí, měli byste nukleotidy denně doplňovat.

NUKLEOTIDY & Betaglukan z pivovarských kvasinek

Doplněk stravy NUKLEOTIDY & Betaglukan kombinuje vlastnosti nukleotidů a betaglukanu získaných z pivovarských kvasinek. Zatímco nukleotidy jsou nápomocné při regeneraci tkání, obnově pokožky či tvorbě krve. Betaglukan zase jako složený cukr dodává buňkám imunitního systému potřebnou energii. Společně si tak dokáží poradit nejen s viry, ale také zvýšeným fyzickým napětím či regenerací po úrazu.

NUKLEOTIDY jsou důležitou součástí života

Dopřejte si denní dávku NUKLEOTIDY & Betaglukan

Náš kombinovaný doplněk stravy NUKLEOTIDY & Betaglukan obsahuje až 400 mg nukleotidů z kvasnic v jedné tabletě. Ty jsou podpořeny 100 mg Beta 1.3/1,6 glukanem z pivovarských kvasnic. Spolu tak tělu v jedné kapsli denně dodáte potřebnou ochranu, která pravidelným užíváním zvýší celkovou obranyschopnost vašeho organismu.

 

Výživové doplňky se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a neměly by nahrazovat léčiva. Pokud užíváte léky na předpis nebo jste těhotná, poraďte se o užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.

 

Napište vlastní recenzi

Špatné Dobré

Nutričné hodnoty

50 kapslí
Veľkosť 1 dávky : Výtažek z kvasnic s nukleotidy (Saccharomyces cerevidiae) 400 mg Beta 1,3/1,6 glukan z kvasnic (Saccharomyces cerevisiae) 100 mg
Počet dávok v balení : 50 kapslí
Nutričné hodnoty 1 dávka (Výtažek z kvasnic s nukleotidy (Saccharomyces cerevidiae) 400 mg Beta 1,3/1,6 glukan z kvasnic (Saccharomyces cerevisiae) 100 mg) 100 g RVH%*
Výtažek z kvasnic s nukleotidy (Saccharomyces cerevisiae) 400 mg **
Beta 1,3/1,6 glukan z kvasnic s nukleotidy (Saccharomyces cerevisiae) 100 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Výtažek z kvasnic s nukleotidy (Saccharomyces cerevisiae), beta 1,3/1,6 glukan z kvasnic (Saccharomyces cerevisiae). Tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza.
Počet dávok v balení
50 kapslí
Skladovanie

Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organismů

Počet dávok v balení 50 kapslí
Veľkosť 1 dávky Výtažek z kvasnic s nukleotidy (Saccharomyces cerevidiae) 400 mg Beta 1,3/1,6 glukan z kvasnic (Saccharomyces cerevisiae) 100 mg
Zloženie Výtažek z kvasnic s nukleotidy (Saccharomyces cerevisiae), beta 1,3/1,6 glukan z kvasnic (Saccharomyces cerevisiae). Tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza.
Skladovanie Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denně – 1 kapsle, zapít vodou. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organismů
Balenie 50 kapslí
Hmotnosť (netto) 31 g
Upozornenie Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již udávat ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Věříme však, že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.
Značka Ecolife