Hlavní menu
Produkty v košíku

Imunita

Imunita
NUKLEOTIDY & Betaglukan NUKLEOTIDY & Betaglukan
-25 %
Značka: Ecolife
NUKLEOTIDY & Betaglukan poskytují účinnou ochranu před viry Připravte se na sezónu chřipky už teď a prožijte podzim spolu s jarem bez zdravotních potíží! Účinnou ochranu před virovými onemocněními, k nimž patří i Covid 19, vám poskytne unikátně spojení nukleotidů a betaglukanu v našem výživovém d..
502 Kč 669 Kč
Cena bez DPH:419 Kč
VITAMIN D3 2000 I.U. s postupným uvolňováním VITAMIN D3 2000 I.U. s postupným uvolňováním
-25 %
Značka: Ecolife
Vitamin D3 se projevuje zejména v silných kostech a zdravých zubech D-čko je tak pro lidský organismus nezbytné především pro lepší vstřebávání a využití vápníku. Ale jeho místo je důležité i při budování imunitního systému a předcházení některým druhům rakoviny. Zvyšte příjem Vitaminu D3 v zi..
131 Kč 174 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2 VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2
-25 %
Značka: Ecolife
VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2 Je jednoznačně nejznámějším ze skupiny vitamínů a v domácnosti by ho měla mít každá jedna rodina. Jeho přirozeným zdrojem je čerstvé ovoce a zelenina. Jedná se o jeden z nejdůležitějších vitamínů v lidském těle se spoustou pozitivních účinků na ná..
131 Kč 174 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
VITAMIN C 500 s postupným uvolňováním VITAMIN C 500 s postupným uvolňováním
-25 %
Značka: Ecolife
C-čko znají už malé děti Je součástí našich lékárniček a saháme po něm zejména tehdy, když na nás leze nemoc. Vitamin C však patří mezi nejpůsobivější vitamíny se širokým spektrem účinků. Lidskému organismu dodává celou řadu podmanivých benefitů a jelikož si jej tělo neumí vyrobit samo, je vhodné..
131 Kč 174 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
SELEN s postupným uvolňováním SELEN s postupným uvolňováním
-25 %
Značka: Ecolife
SELEN s postupným uvolňováním Pokud patříte k vegetariánům či veganům určitě v rámci doplňků stravy neobeďte selen. Tento esenciální minerál získávaný prostřednictvím stravy totiž hraje hlavní roli v důležitých procesech v těle, jako je metabolismus či správné fungování štítné žlázy. Proto pokud ..
131 Kč 174 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
ZINEK V CHELÁTOVÉ VAZBĚ s postupným uvolňováním ZINEK V CHELÁTOVÉ VAZBĚ s postupným uvolňováním
-25 %
Značka: Ecolife
ZINEK V CHELÁTOVÉ VAZBĚ s postupným uvolňováním Radostné očekávání nového člena rodiny se spojuje se sníženým množstvím minerálů a vitamínů v těle. Podobně jsou na tom i lidé, jejichž životní filozofii tvoří veganství či vegetariánství. Pokud k nim patříte i vy, tak vám v těle chybí mimo jiné jed..
131 Kč 174 Kč
Cena bez DPH:109 Kč