Hlavní menu
Produkty v košíku

Darčekové sety

Darčekové sety
Značka: Ecolife
Silné kosti, zdravé klouby, bezproblémová imunita, to je jen pár benefitů, které vám nabízí jedinečné výživové doplňky VITAL SET. FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb je jedinečný rybí kolagen, který vám poskytne komplexní ochranu pohybového aparátu. Náš kolagen vám pomůže zregenerovat klouby, zlepší jej..
747 Kč
Cena bez DPH:623 Kč
Značka: Ecolife
Dopřejte si příjemný pocit nikdy nekončícího mládí díky exkluzivnímu BEAUTY SET-u s výživovými doplňky podporujícími zpomalení stárnutí spojeného s vráskami či pigmentovými fleky. PYCNOGENOL® Péče o pleť je rostlinný extrakt z kůry přímořských borovic, který má přímo zázračné účinky na pleť. Je ..
1 217 Kč
Cena bez DPH:1 014 Kč
Značka: Ecolife
NUKLEOTIDY & Betaglukan jsou významnými činiteli při tvorbě a reprodukci nových buněk. Nukleové kyseliny totiž přenášejí genetickou informaci buňky, která když je nechráněná, váží se na ni nepříjemné viry včetně Covid 19. Proto pokud chcete strávit podzim či jaro bez zdravotních komplikací je vhodné..
848 Kč
Cena bez DPH:707 Kč
Značka: Ecolife
Vyřešte potíže s trávením díky unikátnímu FIBER SET-u a dopřejte si ničím nerušený život bez zácpy či jiných bolestí. Podpořte imunitu ve střevech a nedejte nemocem žádnou šanci. VLÁKNINA Spokojené trávení je složena ze tří jedinečných rozpustných vláknin, které vašim střevům přinesou kopec blaho..
975 Kč
Cena bez DPH:812 Kč
Značka: Ecolife
Pozim života je také spojen s nižší odolností vůči virům, infekcím a nepříjemným respiračním onemocněním. Pokročilý věk také nepřeje pohybovému ústrojí, proto jsme pro vás připravili tento jedinečný SENIOR SET, který vám dodá vitalitu a silné zdraví kamkoli se pohnete. < strong>NUKLEOTIDY & Betag..
1 101 Kč
Cena bez DPH:917 Kč
Značka: Ecolife
SKIN COLAGEN Premium pracuje na vašem vzhledu zevnitř. Hovězí kolagenové peptidy vyplňují textury kůže tak, že díky nim je pokožka hladší, hydratovanější a pružnější. Pravidelným užíváním našeho kolagenu se navíc vyhladí vaše stávající vrásky a nové jen tak snadno nevzniknou. SKIN COLAGEN Premium ta..
1 462 Kč
Cena bez DPH:1 218 Kč
Značka: Ecolife
DÁRKOVÁ KRABIČKA malá je vyrobena z papíru s povrchovou úpravou soft touch lamino, čímž je sametově jemná a evokuje pocit luxusu i výjimečné kvality. Dárková krabička má černou matnou barvu a její rozměry jsou (D x Š x V ) : 183,5 x 98,5 x 58,5 mm.  ..
124 Kč
Cena bez DPH:103 Kč
Značka: Ecolife
DÁREKOVÁ KRABIČKA velká je přizpůsobena jednomu balení práškového výživového doplňku jako je SKINN COLLAGEN Premium či VLÁNINA Spokojené trávení a dvěma skleněným lahvičkám z biofotonického skla. Povrchová úprava krabičky je navíc vytvořena tenkou vrstvou sametové fólie. Ta je příjemná na dotek, evo..
98 Kč
Cena bez DPH:82 Kč